Koszyk:

Mobile

119 RECENZJI
5/5

Perfect Body Burner

64.99 PLN

170.99PLN

w tym 23% podatku vat.

OSZCZĘDZASZ 79%

Desktop

Koszt dostawy towarów zamówionych u nas wynosi w Polsce 12.90zł. Jednak przy zamówieniach powyżej 250zł przesyłka jest DARMOWA !
Nasze produkty posiadają 14-dniową gwarancję bezwarunkowego zwrotu pieniędzy. Jeżeli zakupiony produkt nie spełnia twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni od jego zakupu zapewniamy zwrot pieniędzy.

Perfect Body Burner

63.99 PLN

170.99PLN

w tym 23% podatku vat.

119 RECENZJI
5/5

OSZCZĘDZASZ 79%

Naturalny związek chemiczny HCA zawarty w preparacie Perfect Body Burner blokuje w naszym organizmie enzymy, które przekształcają węglowodany w tłuszcze. Dzięki czemu po spożyciu nawet dużej ilości węglowodanów w postaci makaronu, chleba, czy ziemniaków tłuszcz nie odłoży się na naszych biodrach, czy brzuchu.

Czas Dostawy Towary zamówione u nas udają się w podróż w możliwie najkrótszym czasie. Produkty są wysyłane z Niemiec. Przybliżony czas dostawy to 2-5 dni.

Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 250 zł W przypadku zamówień powyżej 250 zł oferujemy bezpłatną dostawę na terenie Polski!

Dostarczamy paczki kurierem DHL Przesyłki zamówione na auto-magazin.online dostarczanę są przez kurierów DHL

W magazynie – Darmowa przesyłka od 250zł

Mobile & Desktop

Więcej informacji:

Jak działa Perfect Body Burner?

Głównym składnikiem aktywnym środka Perfect Body Burner jest HCA- kwas hydroksycytrynowy ekstrahowany z tropikalnego owocu, który blokuje w naszym organizmie enzymy odpowiedzialne za przekształcanie węglowodanów w tłuszcze.

To dzięki HCA nasz układ trawienny przetwarza mniej tłuszczu przez co tracimy na wadze. Co ciekawe Garcinia Cambogia dodatkowo hamuje apetyt podnosząc przy tym poziom serotoniny- hormonu szczęścia. Zdumiewający dla naukowców z całego świata jest fakt, że HCA pomaga również w regulowaniu poziomu kortyzolu- hormonu stresu.

Naturalny związek chemiczny jakim jest HCA blokuje w naszym organizmie enzymy, które przekształcają węglowodany w tłuszcze. Dzięki czemu po spożyciu nawet dużej ilości węglowodanów w postaci makaronu, chleba, czy ziemniaków tłuszcz nie odłoży się na naszych biodrach, czy brzuchu.

Efekt jaki niesie za sobą zastosowanie kwasu hydroksycytrynowego został potwierdzony w badaniach. Perfect Body Burner jest produkowany w Niemczech zgodnie z surowymi wytycznymi i jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn.

Opinie Użytkowników: